Všechny naše výpisy

Všechny naše výpisy výpisy: 632
výpisy: 632
€ 395.000

Mezonet na prodej

Marousi, Nea Lesvos
Plocha
282 m²
Pokoje
4
Koupelny
3
Podrobnosti
€ 460.000

Mezonet na prodej

Kifisia, Nea Kifisia
Plocha
293 m²
Pokoje
4
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 13.000

Byt na prodej

Alexandreia, Center
Plocha
87 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 406.000

Byt na prodej

Marousi, OAKA
Plocha
152 m²
Pokoje
3
Koupelny
2
Podrobnosti
€ 126.000

Kancelář na prodej

Vardaris - Lahanokipi, Stathmos OSE
Plocha
80 m²
Cena za m²
1.575 €/m²
Podrobnosti
€ 260.000

Mezonet na prodej

Piraiki - Chatzikyriakio, Chatzikyriakeio
Plocha
159 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 167.000

Rodinný dům na prodej

Rhodes, Ialisos
Plocha
157 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 2.200.000

Spiknutí na prodej

Kifisia, Ano Kifisia
Plocha
7.100 m²
Cena za m²
310 €/m²
Podrobnosti
€ 90.000

Mezonet na prodej

Movri, Paralia Kalamakiou
Plocha
75 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 650.000

Budova na prodej

Agrinio, Erythraia
Plocha
610 m²
Pokoje
8
Koupelny
3
Podrobnosti
€ 456.000

Mezonet na prodej

Gazi, Achlada
Plocha
269 m²
Pokoje
4
Koupelny
3
Podrobnosti
€ 363.000

Mezonet na prodej

Gazi, Achlada
Plocha
213 m²
Pokoje
4
Koupelny
3
Podrobnosti
€ 50.000

Byt na prodej

Aitoliko, Center
Plocha
85 m²
Pokoje
2
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 1.200.000

Obchodní budova prostory na prodej

Karditsa, Center
Plocha
5.665 m²
Cena za m²
212 €/m²
Podrobnosti
€ 35.000

Obchod na prodej

Patra, Taraboura
Plocha
64 m²
Pokoje
2
Cena za m²
547 €/m²
Podrobnosti
€ 165.000

Byt na prodej

Palaio Faliro, Panagitsa
Plocha
84 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 370.000

Spiknutí na prodej

Markopoulo, Chamolia
Plocha
1.236 m²
Cena za m²
299 €/m²
Podrobnosti
€ 1.350.000

Mezonet na prodej

Kifisia, Politeia
Plocha
410 m²
Pokoje
5
Koupelny
7
Podrobnosti
€ 585.000

Mezonet na prodej

Ampelokipoi - Pentagon, Panormou
Plocha
116 m²
Pokoje
3
Koupelny
1
Podrobnosti
€ 14.000

Parkoviště na prodej

Xanthi, Center
Plocha
11 m²
Cena za m²
1.273 €/m²
Podrobnosti
€ 255.000

Byt na prodej

Ampelokipoi - Pentagon, Panormou
Plocha
61 m²
Pokoje
1
Koupelny
1
Podrobnosti
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
  • ›|
Vítejte na stránkách naší agentury, a doufáme, že si wil najít to, co hledáte.

Navigace

  • Naše společnost
  • zápisy
  • Pověření
  • žádost Nemovitost
  • Kontaktujte nás
  • Kontakt

    • +302112180172

      Otevírací doba

      Pondělí 09:00 - 17:00
      Úterý 09:00 - 17:00
      Středa 09:00 - 17:00
      Čtvrtek 09:00 - 17:00
      Pátek 09:00 - 17:00
      Sobota Zavřeno
      Neděle Zavřeno
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr