Wszystkie nasze ofert

Wszystkie nasze ofert ofert: 632
ofert: 632
€ 240.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Lesvos - Geras, Chalatses
Powierzchnia
754 m.kw.
Pokoje
17
Bliższe dane
€ 150.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Vocha, Vrachati
Powierzchnia
80 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 500 / miesiąc

Paczka do wynajęcia

Paiania, Sparoza
Powierzchnia
1.470 m.kw.
Bliższe dane
€ 130.000

Sklep na sprzedaż

Larisa, Agios Velissarios
Powierzchnia
223 m.kw.
Cena za mkw
583 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 87.000

Biuro na sprzedaż

Trikala, Center
Powierzchnia
113 m.kw.
Cena za mkw
770 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 60.000

Fabuła na sprzedaż

Pteleos, Achilleio
Powierzchnia
1.006 m.kw.
Cena za mkw
60 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 151.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Nea Agchialos, Center
Powierzchnia
181 m.kw.
Pokoje
5
Łazienki
2
Bliższe dane
€ 32.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Gastouni, Center
Powierzchnia
102 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 70.000

Fabuła na sprzedaż

Mouresi, Anilio
Powierzchnia
1.874 m.kw.
Cena za mkw
37 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 837.000

Fabuła na sprzedaż

Aegina, Center
Powierzchnia
2.257 m.kw.
Cena za mkw
371 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 300 / miesiąc

Paczka do wynajęcia

Paiania, Sparoza
Powierzchnia
300 m.kw.
Cena za mkw
1 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 64.500

Apartament na sprzedaż

Lesvos - Kalloni, Kalloni
Powierzchnia
73 m.kw.
Pokoje
1
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 196.000

Apartament na sprzedaż

Ano Patisia, Kipriadou - Ano Patisia
Powierzchnia
111 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 24.000

Sklep na sprzedaż

Siatista, Center
Powierzchnia
55 m.kw.
Pokoje
2
Cena za mkw
436 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 102.000

Sklep na sprzedaż

Ano Liosia, Zofria
Powierzchnia
86.700 m.kw.
Cena za mkw
1 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 144.000

Dom wolno stojący na sprzedaż

Lamia, Stavros
Powierzchnia
384 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 140.000

Inne nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Samos, Pithagoreio
Powierzchnia
418 m.kw.
Cena za mkw
335 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 82.000

Fabuła na sprzedaż

Leros, Krithoni
Powierzchnia
2.090 m.kw.
Cena za mkw
39 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 96.000

Sklep na sprzedaż

Volos, Palaia
Powierzchnia
165 m.kw.
Cena za mkw
582 €/m.kw.
Bliższe dane
€ 95.000

Domek na sprzedaż

Movri, Paralia Kalamakiou
Powierzchnia
80 m.kw.
Pokoje
2
Łazienki
1
Bliższe dane
€ 208.000

Apartament na sprzedaż

Alimos, Ekteloniston - Eforiakon
Powierzchnia
108 m.kw.
Pokoje
3
Łazienki
1
Bliższe dane
  • |‹
  • «
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • »
  • ›|
Witamy na stronie naszej agencji, i mamy nadzieję, że zdołasz znaleźć to, czego szukasz.

Nawigacja

  • Nasza firma
  • ofert
  • Powierzenie
  • Zapytanie
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302112180172

      Godziny otwarcia

      Poniedziałek 09:00 - 17:00
      Wtorek 09:00 - 17:00
      Środa 09:00 - 17:00
      Czwartek 09:00 - 17:00
      Piątek 09:00 - 17:00
      Sobota Zamknięte
      Niedziela Zamknięte
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr