Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 632
anunțuri: 632
€ 1.294.000

Teren de vânzare

Rhodes, Poli
Zonă
2.427 mp
Preț pe mp
533 €/mp
Detalii
€ 21.250

Magazin de vânzare

Kozani, Center - Plateia
Zonă
31 mp
Preț pe mp
685 €/mp
Detalii
€ 71.000

Apartament de vânzare

Megara, Center
Zonă
113 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 105.000

Casă individuală de vânzare

Korinos, Kato Agios Ioannis
Zonă
255 mp
Camere
5
Băi
2
Detalii
€ 100.000

Apartament de vânzare

Athens - Center, Patisia
Zonă
47 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 88.000

Apartament de vânzare

Kallipoli - Freattida, Kallipoli
Zonă
110 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 286.000

Casă individuală de vânzare

Alexandroupoli, Maistros
Zonă
316 mp
Camere
5
Băi
3
Detalii
€ 41.000

Casă individuală de vânzare

Nigrita, Flampouro
Zonă
90 mp
Camere
4
Băi
1
Detalii
€ 302.000

Căsuță de vânzare

Lesvos - Mitilini, Pamfila
Zonă
256 mp
Camere
6
Băi
2
Detalii
€ 131.000

Apartament de vânzare

Chaidari, Agia Grigorousa
Zonă
100 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 2.500.000

Complex de vânzare

Rest of Attica, Anavyssos
Zonă
350 mp
Detalii
€ 5.000

Colet de vânzare

Paiania, Sparoza
Zonă
300 mp
Preț pe mp
17 €/mp
Detalii
€ 146.000

Casă individuală de vânzare

Andros, Chora
Zonă
182 mp
Camere
4
Băi
1
Detalii
€ 69.600

Teren de vânzare

Akrotiri, Sternes
Zonă
922 mp
Preț pe mp
75 €/mp
Detalii
€ 765.000

Căsuță de vânzare

Voula, Kalymniotika
Zonă
308 mp
Camere
4
Băi
3
Detalii
€ 450 / lună

Colet de închiriat

Koropi, Center
Zonă
1.226 mp
Detalii
€ 95.000

Căsuță de vânzare

Movri, Paralia Kalamakiou
Zonă
80 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 240.000

Apartament de vânzare

Heraklion Cretes, Mastabas
Zonă
140 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 845.000

Teren de vânzare

Ekali, Ano Ekali
Zonă
1.375 mp
Preț pe mp
615 €/mp
Detalii
€ 40.000

Magazin de vânzare

Xanthi, Amiridio - Remvi
Zonă
215 mp
Preț pe mp
186 €/mp
Detalii
€ 225.000

Teren de vânzare

Artemida (Loutsa), Galini
Zonă
1.495 mp
Preț pe mp
151 €/mp
Detalii
  • |‹
  • «
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • »
  • ›|
Bine ati venit pe site-ul agentiei noastre, iar noi sperăm că veți Wil găsiți ceea ce căutați.

Navigare

  • Firma noastră
  • Anunțuri
  • Încredințare
  • Cerere
  • Contactați-ne
  • Contactați-ne

    • +302112180172

      Ore de deschidere

      Luni 09:00 - 17:00
      Marţi 09:00 - 17:00
      Miercuri 09:00 - 17:00
      Joi 09:00 - 17:00
      Vineri 09:00 - 17:00
      Sâmbătă Închis
      Duminică Închis
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr