Svi naši oglasi

Svi naši oglasi oglasi: 632
oglasi: 632
€ 1.294.000

Zemljište na prodaju

Rhodes, Poli
Površina
2.427 m²
Cijena po m²
533 €/m²
Detalji
€ 21.250

Lokal na prodaju

Kozani, Center - Plateia
Površina
31 m²
Cijena po m²
685 €/m²
Detalji
€ 71.000

Stan na prodaju

Megara, Center
Površina
113 m²
Broj soba
2
Kupatila
1
Detalji
€ 105.000

Kuća na prodaju

Korinos, Kato Agios Ioannis
Površina
255 m²
Broj soba
5
Kupatila
2
Detalji
€ 100.000

Stan na prodaju

Athens - Center, Patisia
Površina
47 m²
Broj soba
1
Kupatila
1
Detalji
€ 88.000

Stan na prodaju

Kallipoli - Freattida, Kallipoli
Površina
110 m²
Broj soba
3
Kupatila
1
Detalji
€ 286.000

Kuća na prodaju

Alexandroupoli, Maistros
Površina
316 m²
Broj soba
5
Kupatila
3
Detalji
€ 41.000

Kuća na prodaju

Nigrita, Flampouro
Površina
90 m²
Broj soba
4
Kupatila
1
Detalji
€ 302.000

Dupleks na prodaju

Lesvos - Mitilini, Pamfila
Površina
256 m²
Broj soba
6
Kupatila
2
Detalji
€ 131.000

Stan na prodaju

Chaidari, Agia Grigorousa
Površina
100 m²
Broj soba
3
Kupatila
1
Detalji
€ 2.500.000

Stambeno naselje na prodaju

Rest of Attica, Anavyssos
Površina
350 m²
Detalji
€ 5.000

Parcela/Njiva na prodaju

Paiania, Sparoza
Površina
300 m²
Cijena po m²
17 €/m²
Detalji
€ 146.000

Kuća na prodaju

Andros, Chora
Površina
182 m²
Broj soba
4
Kupatila
1
Detalji
€ 69.600

Zemljište na prodaju

Akrotiri, Sternes
Površina
922 m²
Cijena po m²
75 €/m²
Detalji
€ 765.000

Dupleks na prodaju

Voula, Kalymniotika
Površina
308 m²
Broj soba
4
Kupatila
3
Detalji
€ 450 / mjesečno

Parcela/Njiva za izdavanje

Koropi, Center
Površina
1.226 m²
Detalji
€ 95.000

Dupleks na prodaju

Movri, Paralia Kalamakiou
Površina
80 m²
Broj soba
2
Kupatila
1
Detalji
€ 240.000

Stan na prodaju

Heraklion Cretes, Mastabas
Površina
140 m²
Broj soba
3
Kupatila
1
Detalji
€ 845.000

Zemljište na prodaju

Ekali, Ano Ekali
Površina
1.375 m²
Cijena po m²
615 €/m²
Detalji
€ 40.000

Lokal na prodaju

Xanthi, Amiridio - Remvi
Površina
215 m²
Cijena po m²
186 €/m²
Detalji
€ 225.000

Zemljište na prodaju

Artemida (Loutsa), Galini
Površina
1.495 m²
Cijena po m²
151 €/m²
Detalji
  • |‹
  • «
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • »
  • ›|
Dobrodošli na sajt naše agencije, nadamo se da ćemo Vam pomoći u pretrazi.

Navigacija

  • Naša kompanija
  • Oglasi
  • Ponuda
  • Potražnja
  • Kontaktirajte nas
  • Kontakt

    • +302112180172

      Radno vreme

      Ponedeljak 09:00 - 17:00
      Utorak 09:00 - 17:00
      Sreda 09:00 - 17:00
      Četvrtak 09:00 - 17:00
      Petak 09:00 - 17:00
      Subota Zatvoreno
      Nedelja Zatvoreno
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr