Svi naši oglasi

Svi naši oglasi oglasa: 632
oglasa: 632
€ 300.000

Kuća na prodaju

Krioneri, Center
Mjesto
223 m²
Broj soba
4
Kupatila
3
Detalji
€ 155.000

Zemljište na prodaju

Gerakas, Center
Mjesto
705 m²
Cijena po m²
220 €/m²
Detalji
€ 144.000

Poslovni prostor na prodaju

Vardaris - Lahanokipi, Vardaris - Dikastiria
Mjesto
127 m²
Sobe
1
Cijena po m²
1.134 €/m²
Detalji
€ 95.000

Stan na prodaju

Petroupoli, Center
Mjesto
68 m²
Broj soba
2
Kupatila
1
Detalji
€ 33.000

Garsonjera na prodaju

Kipseli, Evelpidon - Dikastiria
Mjesto
20 m²
Broj soba
1
Detalji
€ 395.000

Stambeno naselje na prodaju

Arkadi, Stavromenos
Mjesto
443 m²
Broj soba
12
Kupatila
12
Detalji
€ 788.000

Zgrada na prodaju

Pallini, Panorama
Mjesto
596 m²
Broj soba
11
Kupatila
7
Detalji
€ 29.000

Kuća na prodaju

Artemisio, Gyri
Mjesto
37 m²
Detalji
€ 90.000

Dvoetažni stan na prodaju

Movri, Paralia Kalamakiou
Mjesto
75 m²
Broj soba
2
Kupatila
1
Detalji
€ 84.000

Stan na prodaju

Polikastro, Center
Mjesto
87 m²
Broj soba
2
Kupatila
1
Detalji
€ 85.000

Stan na prodaju

Giannitsa, Tsali
Mjesto
90 m²
Broj soba
2
Kupatila
1
Detalji
€ 142.000

Zemljište na prodaju

Gerakas, Center
Mjesto
600 m²
Cijena po m²
237 €/m²
Detalji
€ 100.000

Zemljište na prodaju

Rio, Agios Vasileios
Mjesto
627 m²
Cijena po m²
159 €/m²
Detalji
€ 10.000

Magacin na prodaju

Eleftherio-Kordelio, Neo Kordelio
Mjesto
8 m²
Cijena po m²
1.250 €/m²
Detalji
€ 110.000

Stan na prodaju

Eleftherio-Kordelio, Neo Kordelio
Mjesto
64 m²
Broj soba
2
Kupatila
1
Detalji
€ 570.000

Stan na prodaju

Ampelokipoi - Pentagon, Panormou
Mjesto
127 m²
Broj soba
3
Kupatila
1
Detalji
€ 51.000

Stan na prodaju

Lesvos - Kalloni, Kalloni
Mjesto
50 m²
Broj soba
1
Kupatila
1
Detalji
€ 52.000

Kuća na prodaju

Kampos, Makrichori
Mjesto
194 m²
Broj soba
2
Kupatila
2
Detalji
€ 115.000

Stan na prodaju

Samos, Neo Karlovasi
Mjesto
151 m²
Broj soba
3
Kupatila
2
Detalji
€ 65.000

Stan na prodaju

Attiki, Plateia Attikis
Mjesto
61 m²
Broj soba
2
Kupatila
1
Detalji
€ 28.000

Parcela na prodaju

Paiania, Sparoza
Mjesto
1.470 m²
Cijena po m²
19 €/m²
Detalji
  • |‹
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
  • ›|
Dobrodošli na sajt naše agencije, nadamo se da ćemo Vam pomoći u pretrazi.

Navigacija

  • Naša kompanija
  • Oglasi
  • Ponuda
  • Potražnja
  • Kontaktirajte nas
  • Kontakt

    • +302112180172

      Radno vrijeme

      Ponedjeljak 09:00 - 17:00
      Utorak 09:00 - 17:00
      Srijeda 09:00 - 17:00
      Četvrtak 09:00 - 17:00
      Petak 09:00 - 17:00
      Subota Zatvoreno
      Nedjelja Zatvoreno
    • sales@maconstruction.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr